KÜP TİPİ BUZ MAKİNESİ SERVİSİ

Kastel Küp Tipi Buz Makinesi Servisi

Küp tipi Kastel buz makinaları bir çok alanda kullanılmaktadır. Bu tür buz makinaları işletmeler için her dönemde vazgeçilmez bir cihazdır. İstenilenin üstünde bir talep oldugunda küp tipi buz makinaları bir çok problem ve arıza meydana gelmektedir.Bu tür arızaların oluşmaması için buz makinası bakımını ertelemeyin. Küp tipi buz makinası servis ihtiyacınız oldugunda bizlerden destek alabilirsiniz.

Kastel buz makinesi servis ağımız İstanbul'un tüm noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Kastel buz makinesi servis bakım ve yedek parça servis hizmeti sunmaktadır. Kastel buz makinesinin değiştirelen yedek parçalarda 1 yıllık garanti kapsamındadır. Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz. Kastel buz makinesi servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Hızlı ve garantili servis hizmeti için çağrı merkezimize ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Anasayfadaki servis formunu doldurak da bizlere ulaşabilirsiniz.


Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!
ÇAĞRI MERKEZİSERVİS KAYIT